İzmirde Matematik Özel Dersi

Şimdi ne güzel geziyorsunuz siz nerden geliyor bu değirmenin suyu diyenleri duyar gibiyim. Ben (Lütfü Topal) Dokuz Eylül Üniversitesi matematik öğretmenliği 2011 mezunuyum. Halen matematik öğretmeni olarak çalışıyorum. Okul derslerinin yanında İzmirde matematik özel dersi veriyorum. Üretmeden tüketime hep karşı oldum. Çok uzun süreli gezileri bir noktadan sonra sonu olmayan tüketim olarak algılıyorum. Ben de bir eğitimci olarak yapabileceğim en iyi iş olan, bilgi paylaşımı ve insan hayatına dokunarak aslında güzel insan üretimi yapmaya çalışıyorum.

Matematik malum öğrencilerin korkulu rüyası. Fazlasıyla önyargıyla bile gelen öğrenciye matematiği sevdirerek öğretmeye çalışıyorum. Hele matematiği azıcık ilgi duyduğu hobisiyle de birleştirebiliyorsam ne mutlu bana. Eğitimin çevresel faktörler ve sosyal hayatla desteklenmesi gerektiğini savunuyorum. Mutlu bireyler başarılı öğrenciler yaratır!

İzmirde matematik özel dersi ve eğitim koçluğu alanlarında hizmet almak isterseniz 05062686426 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir